Bestuur
Naam Groepsnaam Contact functie
Fontyn Jense Bestuur Voorzitter
Vandenbussche Ann Bestuur Vice voorzitter
Moreau Arina Bestuur Secretaris
Van Kerckhoven Dimitri Bestuur Wedstrijdsecretaris
Fabri Geert Bestuur Penningmeester
Fabri Raymond Bestuur Logistiek verantwoordelijke
Peeters Kurt Bestuur Jeugdcoördinator
Van den Cloot Cara Bestuur Evenementen verantwoordelijke
Swenters Simon Bestuur Sponsoring verantwoordelijke
Jacobs Erik Bestuur PR & Communicatie
Nelen Jan Bestuur Sportcommissie verantwoordelijke
Eventcommissie
Naam Groepsnaam Contact functie
Van den Cloot Cara Eventcommissie Evenementen verantwoordelijke
Asselberghs Nele Eventcommissie Lid werkgroep
Eeckhout Tina Eventcommissie Lid werkgroep
Fabri Raymond Eventcommissie Lid werkgroep
Gahler Monique Eventcommissie Lid werkgroep
Moens Maja Eventcommissie Lid werkgroep
Vissers Peggy Eventcommissie Lid werkgroep
Financiën
Naam Groepsnaam Contact functie
Fabri Geert Financiën Lid werkgroep
Vandenbussche Ann Financiën Lid werkgroep
Jeugdcommissie
Naam Groepsnaam Contact functie
Nelen Steven Jeugdcommissie Jeugdvoorzitter
Peeters Kurt Jeugdcommissie Jeugdcoördinator
Hoskens Christ'l Jeugdcommissie Jeugdsecretaris
Moreau Arina Jeugdcommissie Jeugdsecretaris
Geers Ira Jeugdcommissie Jeugd organisatie
Vanlaerhoven Veerle Jeugdcommissie Jeugd organisatie
Logistiek
Naam Groepsnaam Contact functie
Fabri Raymond Logistiek Logistiek
Van den Brande Eddy Logistiek Lid werkgroep
Secretariaat
Naam Groepsnaam Contact functie
Moreau Arina Secretariaat Lid werkgroep
Van Kerckhoven Dimitri Secretariaat Lid werkgroep
Sponsoring
Naam Groepsnaam Contact functie
Swenters Simon Sponsoring Voorzitter
Fabri Raymond Sponsoring Lid werkgroep
Jacobs Erik Sponsoring Lid werkgroep
Sportcommissie
Naam Groepsnaam Contact functie
Nelen Jan Sportcommissie Sportcommissie verantwoordelijke
Lauret Kenny Sportcommissie Lid werkgroep
Nelen Steven Sportcommissie Lid werkgroep
Peeters Kurt Sportcommissie Lid werkgroep
Sponsors
Volg ons

 

  youtube

RESPECT
Agenda
  May 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Komende wedstrijden
Jarigen van de maand
22/05
Tomas Creve
29/05
Eva De Mulder
29/05
Dylan Dinon
30/05
Nienke De Pooter
30/05
Wald Donkers
31/05
Maxime Frans
05/06
Barry Mees
06/06
Raf De Hondt
11/06
account test
11/06
Gwen Peeters
11/06
Nico Ekkart
14/06
Frank Peeters
15/06
Ellen Jorssen
18/06
Geert Fabri
19/06
Monique Gahler
Erkende sportclub

 

 

© 2017, website powered by Twizzit.com